Maite Perroni and William Levy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find all about Maite Perroni and Wiiliam Levy
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Maité Perroni i Eugenio Siller ???

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Tanja-R9
Look dizajner
Look dizajner
Tanja-R9


Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Empty
PočaljiNaslov: Maité Perroni i Eugenio Siller ???   Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Icon_minitimeSub Nov 21, 2009 11:49 pm

Priznanje?

Da li su Maité Perroni i Eugenio Siller KONACNO priznali da su zajedno?

"Previse volim Maite." - bilo je sve sto je izjavio popularni mladi glumac, na sta je Maite odgovorila "Eugenio nikada nece izaci iz mog zivota. Zauvek cu ga pamtiti. Ova uloga kao i citava novela ostace mi u najlepsem pamcenju. Nesto nezaboravno posle RBD-a."

Popularna glumica Daniela Castro je rekla da joj je ovaj par jako simpatican i da medju njima ima previse hemije ali da nije na njoj da otkriva detalje iz njihovog privatnog zivota.

Juan Osorio "Ne znam zasto bi to bilo tako strasno? Oboje su mladi, lepi, talentovani i pored toga slobodni. Odmah sam primetio tu privlacnost medju njima pa sam ih zbog toga i izabrao za protagoniste moje do sada najbolje serija. Mi pecado je nezaboravan projekat. Hvala vam na pomoci deco."



sta mislite o ovome?
Nazad na vrh Ići dole
Maite and William 4ever
Admin
Admin
Maite and William 4ever


Broj poruka : 131
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 27

Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maité Perroni i Eugenio Siller ???   Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 11:17 am

uff..ja bi radije da su maite i william zajedno...ali ako je ona zaljubljena u njega ne mozemo nista
Nazad na vrh Ići dole
https://maiteandwilliam.serbianforum.info
Tanja-R9
Look dizajner
Look dizajner
Tanja-R9


Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maité Perroni i Eugenio Siller ???   Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 8:05 pm

takodje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Maité Perroni i Eugenio Siller ???   Maité Perroni i Eugenio Siller ??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maité Perroni i Eugenio Siller ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Maite Perroni
» Maite Perroni
» Maite Perroni-Contigo
» Separada De Ti -Maite Perroni
» Maite Perroni-Ave Maria

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Maite Perroni and William Levy :: Maite vijesti i zanimlivosti-
Skoči na: